Продуктові набори та консультативна допомога ВПО

Дата: 04.01.2024 12:02

Фото без описуТакими послугами у грудні минулого року було охоплено внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих в Координаційному центрі надання гуманітарної допомоги Марківської селищної військової адміністрації.

349 вимушених переселенців таких категорій, як військові і їхні сім’ї, багатодітні й малозабезпечені родини, особи з інвалідністю та інші потребуючі допомоги громадяни наприкінці минулого року отримали продуктові набори. Їх надала благодійна організація «Фонд Рината Ахметова» на умовах співпраці з Марківською СВА.

Для забезпечення інформаційних та консультативних потреб пересічних громадян адміністратором ЦНАПу систематично надаються відповідні послуги. В минулому місяці таких було надано 30.

На постійній основі в Координаційному центрі громадяни отримують кваліфіковану медичну, правову, психологічну допомогу, консультації фахівців Пенсійного фонду, Центру зайнятості тощо. Таким чином забезпечуються найбільш актуальні потреби пересічних громадян.

Марківська СВА щиро вдячна за плідну співпрацю всім соціальним партнерам, завдяки яким здійснюється підтримка внутрішньо переміщених осіб.