Протистояти стресу нелегко. Але можливо

Дата: 05.01.2024 16:13

Фото без описуЦьому внутрішньо переміщених осіб систематично навчають на базі Координаційного центру Марківської селищної військової адміністрації їхні соціальні партнери.

Одна з таких продуктивних зустрічей з психологинею «Дитячої Точки» від ГО «Соціальна Синергія» відбулася 5 січня. В ній взяли участь як дорослі, так і дітлахи. Адже через війну наразі відчуття стресу й тривоги притаманне всім.

Фахівчиня надала рекомендації щодо опанування стресового стану в критичних ситуаціях. Під її керівництвом учасники заходу долучилися до практичних вправ самодопомоги під час панічної атаки.

З допомогою арттерапевтичного заняття «Створення мандали стійкості» психологиня наочно показала, як стабілізувати емоційний стан та релаксувати.  Вона також провела індивідуальні консультації за запитами, які турбували представників громади.

Так, протистояти стресу можливо. Якщо робити це разом і зі знанням справи.  Долучайтеся до наступних практик – і переконаєтеся в цьому особисто.