📍 Надається психологічна допомога ВПО

Дата: 08.01.2024 16:48

Фото без опису👉 В рамках укладеного меморандуму про співпрацю між Марківською селищною військовою адміністрацією та  благодійним фондом «Право на захист» продовжується надання психологічної допомоги.
🤝 Нею на безоплатній основі охоплюються внутрішньо переміщені особи, зареєстровані в Координаційному центрі надання гуманітарної допомоги при Марківській селищній військовій адміністрації.
✍ Тож якщо ви маєте потребу в кваліфікованій допомозі, звертайтеся за адресою: м. Київ, Святошинський р-н, вул. Рене Декарта, 14. День та час прийому оголошуватимуться заздалегідь на офіційному сайті Марківської СВА та на сторінках у фейсбуці і телеграмканалі.
✔ Фахову підтримку є змога отримати дистанційно, якщо ви не маєте змоги відвідати Координаційний центр. Для цього слід скористатися телефоном представника БФ «Паво на захист» 0639815466. Допомога надається анонімно.