Що робити, якщо ви не можете сформувати витяг з Реєстру територіальної громади через застосунок «Дія»?

Дата: 17.01.2024 10:55

Фото без описуВитяг з реєстру територіальної громади – це спеціальний документ у паперовій або електронній формі. Він підтверджує відомості про місце проживання чи перебування особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу.

ВПО такий документ допомагає у вирішенні адміністративних потреб. Однак не завжди вдається сформувати його в електронному вигляді.

Як замовити послугу?

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника. Також можна зробити це, заповнивши заяву на отримання послуги онлайн на сайті: https://diia.gov.ua/

Чому не вдається сформувати витяг в Дії?

Однією із причин може бути відсутність інформації про особу чи її дитину в Реєстрі територіальної громади.

Для усунення цієї проблеми потрібно зателефонувати за контактними телефонами адміністратору  ЦНАП  та з’ясувати можливі причини, з яких:

• особа не підтвердила свої дані, тож інформація в Реєстрі відсутня,
  • у відомостях  Реєстру наявні неточності в реєстраційних даних;
  • особа одружилась/розлучилась, обміняла паспорт громадянина України та не повідомили про ці зміни;
  • особа не зареєструвала місце проживання своєї дитини або не підтвердила таку реєстрацію.

Після цього необхідно скористатись послугою актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади, або внесення змін до інформації про особу, що міститься в РТГ. Адміністратор ЦНАПу  проконсультує та допоможе вам у всіх питаннях щодо заповнення, подання заяви та документів, що підтверджують зазначені данні або зміни.

Консультації з питань послуг можна отримати з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 15.00 у відділі ЦНАП Марківської селищної ради Луганської області. Його адреса: м. Київ, вул. Рене  Декарта,14 (станція метро «Нивки») або за телефонами: +380993438795 (адміністратор ЦНАПу), +380666862878 (гаряча лінія Координаційного центру Марківської СВА). Також  можна звернутися на електронну скриньку Mar_cnap1@i.ua.