Меддопомога ВПО надається систематично

Дата: 17.01.2024 16:10

Фото без опису🤝  Послуг кваліфікованих медиків внутрішньо переміщені особи потребують досить гостро. Тому систематично звертаються до Координаційного центру Марківської селищної військової адміністрації, де медичні фахівці надають їм таку допомогу.

📝 Сьогодні, до прикладу, шестеро осіб скористалися такою нагодою. Люди звернулися до лікаря Старобільського центру первинної медико-санітарної допомоги, аби їм виміряли артеріальний тиск та визначили рівень сатурації.

🤧  Крім того, було надано консультації щодо лікування гострих респіраторних захворювань, розладів роботи серцево-судинної системи тощо.

💊 Потребуючим видали медичні препарати.

📌  Слідкуйте за публікаціями на інтернет-ресурсах Марківської СВА та звертайтеся по кваліфіковану допомогу.