УВАГА! Проводиться актуалізація інформації про реєстрацію місця проживання в Реєстрі територіальної громади (РТГ)

Дата: 18.01.2024 09:41

Фото без опису👉 Адміністратором ЦНАПу Марківської селищної ради Луганської області проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті нашої громади.

Для перевірки існуючих електронних даних за адресою вашого місця реєстрації мешканцям Марківської громади необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг з метою уточнення:

чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

внести в базу даних неповнолітніх.

☝️  Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі жителі громади зможуть отримувати Витяг про місце реєстрації.

👉  При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);

ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

правовстановлюючі документи на житло;

свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонуємо вам звернутись до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта,14  (станція метро «Нивки»)

☎️  або за телефонами: +380993438795 (адміністратор ЦНАПу), +380666862878 (гаряча лінія Координаційного центру Марківської СВА)  чи звернувшись на електронну скриньку Mar_cnap1@i.ua.