Кілька служб в одному місці – це зручно

Дата: 29.01.2024 17:16

Фото без опису

В такому форматі працює Координаційний центр Марківської селищної військової адміністрації. Сьогодні тут було велелюдно – отже, така форма роботи має неабиякий попит.

Потребуючих фахової допомоги приймали спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, благодійного фонду «Право на захист» та Луганського обласного центру зайнятості.

Зокрема, до послуг представників першої з названих установ звернулося вісім внутрішньо переміщених осіб. Ідентифікація громадян, перерахунок пенсії, зарахування трудового стажу – на ці та інші актуальні питання було надано вичерпні відповіді.

В правовому полі громадян цікавили такі теми, як оформлення спадку, виплати вимушеним переселенцям, а також надання соціальної стипендії. З цього приводу зафіксовано п’ять звернень.

Щодо процедур становлення на облік до центру зайнятості, пошуку затребуваних наразі вакансій й отримання ваучерів на здобуття професії пояснення отримали шестеро осіб.

Громадяни оцінили доступність соціальних послуг на єдиній платформі. Тож слідкуйте за нашими подальшими публікаціями та звертайтеся за потреби по фахову консультативну допомогу.