На контролі – стан здоров’я ВПО

Дата: 29.01.2024 18:50

Фото без описуВимушені переселенці, зареєстровані в Координаційному центрі Марківської селищної військової адміністрації, систематично отримують консультативну медичну допомогу.

Сьогодні цим правом скористалися одинадцять громадян зазначеної категорії. До їхніх послуг були медичні фахівці одразу двох установ – Міловського та Старобільського КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Люди мали потребу виміряти артеріальний тиск і рівень цукру в крові. Також укладали з медперсоналом декларації на отримання медичних послуг. Кільком особам було видано направлення на більш предметне обстеження стану здоров’я.

Така практика взаємодії між медиками та пересічними громадянами налаштовує на співпрацю. Адже здоров’я ВПО у стані стресу потребує ретельної уваги.