Підтримка ВПО здійснюється в кількох напрямках

Дата: 29.01.2024 19:22

Фото без описуНа базі Координаційного центру Марківської селищної військової адміністрації на постійній основі забезпечується різнопланова підтримка внутрішньо переміщених осіб.

Так, сьогодні представникам названої категорії було видано 56 продуктових наборів від благодійної організації «Фонд Рината Ахметова». Ця допомога – вельми доречна для тих, хто змушений разом з домівкою покинути всі свої статки. Тож і дяка від людей благодійникам щира.

Потребуючим надали 15 адміністративних послуг. Крім того, проконсультували щодо подачі інформаційного повідомлення про пошкоджена та зруйноване майно. Це наразі досить актуальна тема для переселенців.

Також видано два витяги про місце проживання. За вказаною послугою звернулися ВПО з міста Сєвєродонецька.

Тож якщо ви, шановні переселенці, маєте запитання з актуальних для вас тем, звертайтеся. Будемо спільно долати нагальні труднощі.