Брелоки руками земляків – то також броня

Дата: 30.01.2024 08:54

Фото без описуВ Координаційному центрі Марківської селищної військової адміністрації дуже світло від дитячих посмішок. І надзвичайно тепло від нестримного бажання діточок бути корисними.

В цей надскладний для нашої країни час всі ми маємо згуртуватись. Й до підтримки наших захисників долучатися разом – як дорослим, так і дітям. Адже в руках військових – наша надія на мир і вільне життя без озирань та тривог.

Тож вчора частина громади Луганщини зібралася в цьому Координаційному центрі, аби зробити власний внесок в наближення перемоги.

Учасники мистецької гуртівки робили те, що під силу – брелоки-обереги, патріотичні браслети. Зацікавлені роботою, до них долучалися небайдужі. Діти впевнені, що їхня творчість додасть захисникам наснаги і мужності протистояти ворогові.

Кожен виріб просякнутий повагою до Титанів. Й вірою в те, що тепло майстровитих рук і буде оберегом для воїнів.