Долати стрес і стабілізувати психологічний стан краще разом

Дата: 30.01.2024 12:05

Фото без описуНа це спрямовують свої зусилля та скеровують емоції вимушених переселенців представники «Дитячої Точки» від ГО «Соціальна Синергія». Вчора об’єктом їхньої турботи були представники Марківської громади.

Тоді на базі Координаційного центру Марківської СВА відбувся захід на тему: «Як допомогти собі під час війни, саморегуляція».

Довідково: саморегуляція – це управління своїм психоемоційним станом.

Зазначеного вдається досягти шляхом впливу людини на самого себе за допомогою слів, уявних образів, управління м'язовим тонусом і диханням.

Таким чином особа в тривожному стані завдяки використанню техніки безпеки життєдіяльності та усуненню неприємних відчуттів має змогу мінімізувати їхній вплив на самопочуття.

Тож після групового заняття його учасники відчули значне покращення настрою. Що доводить: над своїм психоемоційним станом слід належно працювати. До чого вас і закликаємо!