За медпослугами – до Координаційного центру

Дата: 06.02.2024 19:11

Фото без описуВимушено переселеним особам досить складно зорієнтуватися з пошуком медичного закладу в незнайомому населеному пункті. ВПО з Луганщини задля консультативної допомоги звертаються до Координаційного центру Марківської СВА.

Такий вид послуг набуває все більшої популярності. Про це свідчить і зростання кількості звернень та їх систематичність. Приміром, сьогодні медфахівець Старобільського КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» прийняла десятеро громадян.

Відхилення від вікових норм артеріального тиску – переважно це хвилювало жінок і чоловіків. Таким чином людський організм реагує на постійні стресові ситуації.

Також люди прагнули отримати консультацію щодо профілактики вірусних захворювання та відновлення після перенесених недуг. Потребуючим безкоштовно надали медичні препарати.

Слідкуйте за повідомленнями про прийом фахівців та звертайтеся по кваліфіковану допомогу.