Бажаєте оздоровити дітей? Звертайтеся!

Дата: 20.02.2024 16:39

Фото без опису👌 Департамент охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації має путівки до державного закладу   оздоровлення   та   відпочинку   України   – ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський».

🔥 Санаторій приймає дітей у віці від 6-14 років, без супроводу батьків, з захворюваннями органів дихання (пульмонологічний профіль). Заклад працює протягом календарного року, з навчанням дітей в освітній період. Санаторій розташований у м. Яремча Івано-Франківської області.

❗️Путівки безкоштовні. Термін перебування – 21 день. Батьки за свої кошти мають довести дитину до закладу та забрати по закінченні курсу.

Медичну документацію готує лікар-педіатр або лікар загальної практики та сімейної медицини ЦПМСД, з яким укладено декларацію на медичне обслуговування дитини.

☝️ Відповідальною особою за оздоровлення є Карпенко Іллона – заступник начальника управління – начальник відділу з організації надання медичної допомоги дітям та матерям управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації.

☎️ Контактний телефон – 0506264541.

👉 Більш детальна інформація – за посиланням