Увага, опитування для спортсменів та тренерів!

Дата: 22.02.2024 14:37

Фото без описуДослідження має на меті покращити розуміння інклюзивного досвіду тренерів у спортивних командах та організаціях (навіть за його відсутності).

Організатори опитування прагнуть виявити та усунути системну нерівність в спортивній екосистемі. Це, в свою чергу, сприятиме створенню ефективніших спортивних та навчальних програм для просування інклюзивності у спорті.

У сучасному світі інклюзивність у спорті є не просто бажаним аспектом, але й критично важливим елементом. Врахування людської різноманітності у спортивному середовищі не лише забезпечує створення привітної атмосфери, але й відкриває двері для розвитку талантів з різних соціальних та культурних груп.

Це сприяє розвитку справедливості, рівності та взаємоповаги, що є основою для позитивних змін в усіх сферах суспільства.

Отож, опитування складається з низки питань, що стосуються тренерського досвіду, з особливим акцентом на інклюзивності. Прцес займе приблизно 20 хвилин, але внесе вагомий вклад у актуальне дослідження.

Конфіденційність і анонімність

Організатори заходу гарантують повну анонімність та конфіденційність. У дослідженні не збираються жодні персональні дані, окрім фінальної статистики відповідей.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ! Для цього перейдіть за посиланням на Google-форму опитування.

Посилання:

Опитування тренерів: https://forms.gle/t5zD2z1VMUzuAPSFA