«КРУП’ЯНИЧКИ» ВІД МАРКІВЧАН. ОБЕРІГ. ДОПОМОГА ЗСУ

Дата: 29.02.2024 15:36

Фото без опису

🤝 Марківчани завжди славилися майстерністю і небайдужістю. Відгукувалися на прохання про допомогу односельців, співвітчизників. Традиції не зраджують й зараз – під час війни та вимушеного переселення.
🇺🇦 Отож, представники громади зібралися сьогодні в приміщенні Координаційного центру Марківської селищної військової адміністрації. На меті мали допомогти Збройним силам України і підтримати дух єдності й патріотизму вимушених переселенців. За ціль обрали створення національного амулету – круп’янички.
🧶 Майстер-клас для бажаючих організувала й провела наша землячка – мисткиня, письменниця Ольга Стрижаченко.
Вона навчала учасників зустрічі створенню ляльок-оберегів з елементами арттерапії. Крім того, що талісман мистецької України слугуватиме потужним оберегом, колективна робота ще й сприяє покращенню ментального здоров'я. А цього наразі потребує кожен, хто проти своєї волі виїхав за межі малої батьківщини та намагається бути їй максимально корисним.
💪 Тримаймо стрій і впевнено крокуймо до нашої перемоги!