Триває співпраця з благодійниками

Дата: 09.03.2024 10:09

Фото без опису 🤝 Знову й знову надходить підтримка від американської організації Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G BUFFETT Fondation (HGBF).

Об’єкт піклування благодійників – в тому числі й внутрішньо переміщені особи. Їх війна в Україні позбавила не лише домівок, майна, а й засобів до цивілізованого існування.

🙏 Аби родини, що перебувають в складних життєвих обставинах, не втрачали ще й віру в людяність та дружнє плече підтримки, названі меценати систематично надають їм гуманітарну допомогу.

👨‍👩‍👦 Зареєстровані в Координаційному центрі Марківської СВА громадяни щиро вдячні доброчинцям за таку підтримку.

💙💛 – Ми цінуємо піклування про нас, – кажуть вони. – Впевнені, ця турбота повернеться до них сторицею. Адже добро не минає безслідно!