Марківська селищна військова адміністрація

Шановні діти та батьки!

Дата: 12.03.2024 11:05

Фото без опису💙💛 Запрошуємо вас на майстер-клас з виготовлення свічок з натурального воску.
🔥 Ви матимете змогу долучитися до цікавого творчого процесу. А ще – відчути, як в теплій затишній атмосфері віск стає піддатливим від тепла рук. Завдяки їм він формується в красиву екологічну ароматну свічку. А також дізнаєтеся багато з історії її виготовлення, особливості прикрашання та використання.
📢 Чекаємо всіх бажаючих в Координаційному центрі Марківської селищної військової адміністрації 14 березня об 11.00. Адреса незмінна: місто Київ, Святошинський район, вулиця Рене Декарта, 14.
Сподіваємося, що тремтливе полум’я свічки із вощини  допоможе учасникам поринути в магічну атмосферу і подарує фонтан емоцій та позитивних вражень.