З Днем українського добровольця, наші Титани!

Дата: 14.03.2024 07:10

Фото без описуЦя визначна дата була започаткована 2017 року. Її призначення – гідно вшановувати хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини, заради всіх українців.

Але ще до встановлення зазначеного дня – з 2014 року – ми мали болючих втрат. Подвиг кожного захисника й захисниці – то вічна незагойна рана на серці не тільки рідних, а й всіх, кому болить Україна.

Тож схилімо голови перед пам’яттю полеглих в бою, померлих від поранень. Не забуваймо ні на мить, яка висока ціна заплачена ними. Шануймо щоденний подвиг кожного, хто боронить рідну землю та її дітей, тих, хто продовжує вливатися в лави оборонців, аби стати єдиним міцним щитом для мирного населення, для всієї країни.

Від імені громади невеличкої перлини на сході України – Марківщини – висловлюємо вам щиру дяку за стійкість та героїзм.

Наші мужні, незламні! Низько вклоняємося вам та прохаємо в Бога захисту. Нехай численні молитви створюють міцну броню навколо кожного бійця. Повертайтеся з Перемогою!

З повагою Марківська селищна військова адміністрація