Для одинадцятикласників Луганщини замовили 1 355 свідоцтв про здобуття освіти, ще 2 220 – для дев'ятикласників

Дата: 18.04.2024 14:43

Фото без описуІз них 37 свідоцтв – з відзнакою для учнів, нагороджених срібною медаллю, та 100 для учнів, нагороджених золотою медаллю. Серед дев’ятикласників -  200 свідоцтв з відзнакою.

Відзначили успіхи школярів, які брали участь у міжнародних і всеукраїнських конкурсах чи олімпіадах.

Для Луганщини вкрай важливо зберегти навчальні заклади та розширити доступ до якісної освіти дітей, в тому числі з тимчасово окупованих територій.

Під час наради з питань (https://www.facebook.com/share/p/UiRmyF63fi2fnT4p) завершення 2023/2024 навчального року розглянули питання формування мережі закладів загальної середньої освіти, зокрема, ліцеїв у громадах та формування обсягів освітньої субвенції.

Також проаналізували питання ліцензування освітньої діяльності закладів середньої освіти та особливості вступної кампанії 2024 року до ВНЗ.