Сьогодні – Міжнародний день Матері-Землі

Дата: 22.04.2024 10:49

Фото без опису🌎 Офіційно дата вперше була відзначена 22 квітня 2010 року. Ініціаторами впровадження стали учасники Генеральної Асамблеї ООН.
Рішення про її започаткування прописане у відповідній Резолюції від 2009 року. Близько 120 країн приєдналися до відзначення дати і понад 50 держав почали докладати неабияких зусиль, аби зберегти біологічне розмаїття на планеті.
💙💛 Марківська СВА пропонує членам громади з допомогою архівних світлин пригадати всю велич та красу малесенької, але важливої і безмежно любої частинки нашої планети – Марківщини. Фото не так вже й багато. Але в кожного в серці знайдеться власний архів. Що оберігається, як зіниця ока.
Ми прагнемо для малої батьківщини, для України, для всієї планети миру й свободи. Й ми разом за це боремося. Слава Україні! Безхмарного неба нашій планеті!

🫶 А ви, дорогі земляки, якщо маєте власні фото, діліться ними в коментарях до публікації. Це й буде дарунком для нашої Матінки-Землі з нагоди її свята. Й неабияким позитивом для розкиданих світом краян.