«Історія українського громадянського суспільства». Освітній курс, що поглибить ваші знання про природу масового опору українців ворогові

Дата: 25.04.2024 14:45

Фото без опису✊ Фондом «Східна Європа» спільно з Українським інститутом створено онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» на Освітній онлайн-платформі «Зрозуміло».

☑️ 24 лютого 2022 року увага всього світу була прикута до України. Тоді на допомогу нашому війську прийшло організоване громадянське суспільство, що здивувало іноземців і подекуди навіть самих українців.

❓Чому українське суспільство виявилось стійким, самоорганізованим і здатним до ефективного опору в рази більшій загрозі? Чому від початку 90-х українці об’єднувались, діяли, виходили на вулиці? Які цінності захищали?

‼️У цьому курсі є нагода дізнатися про природу українських революцій і феномен масового опору. А ще – з’ясувати, які цінності спонукають українців діяти у перспективі періоду незалежності.

Це гарний шанс дізнатися про:

🟢 короткий історичний екскурс прояву цінностей українців від 1990-х років і дотепер;

🟢 «Помаранчеву революцію», її передумови, перебіг і основних учасників;

🟢 становлення й розвиток незалежних українських медіа;

🟢 причини й передумови Революції гідності – протесту, який формував трансформацію всієї системи правил та інституційного поля держави;

🟢 концепцію мультикультуралізму та її втілення в Україні;

🟢 політичне та громадське життя кримських татар в Україні, а також про злочини росії на території Криму;

🟢 історію українських громадянських рухів і спільнот на Сході України;

🟢 силу і вплив об’єднання суспільства у кризових ситуаціях.

Посилання на курс тут: