З Днем прикордонника, наші Титани!

Дата: 30.04.2024 08:25

Фото без описуСьогодні Україна відзначає фахове свято військових, чий почесний та відповідальний обов’язок – пильнувати кордони нашої Батьківщини. Ця місія почесна й складна. Особливо в умовах нинішньої жорстокої війни.

Марківщина – прикордонний регіон. Чимало наших земляків присвятило свої життя справі пильнування державної цілісності. А після віроломного вторгнення загарбників на наші землі – й відстоювання свободи кожного українця.

Від імені марківської громади засвідчуємо вам щиру повагу і глибоку вдячність. За незраджені ідеали. За мужність і любов до свободи. За титанічні зусилля в боротьбі з безпринципним жорстоким ворогом. За приклади героїзму.

Пишаємося вами. Молимося за ваше повернення. Розділяємо скорботу тих, чиї рідні повернулися на щиті. Ви назавжди незримо перебуватимете в строю.

Слава Україні! Героям навіки слава! Віват прикордонним військам!

З повагою Марківська селищна військова адміністрація