ВПО, зареєстровані в Координаційному центрі Марківської СВА, отримують життєво необхідні послуги на постійній основі

Дата: 06.05.2024 07:17

Фото без опису🛒 Так,  у квітні видано 454 продуктових набори громадянам зазначена категорія. До їх числа входять вимушені переселенці Луганської області, зареєстровані в Координаційному центрі.

🗒 Адміністратором – т.в.о. начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Марківської селищної ради – за вказаний період було надано 65 консультацій.

📉 До їх переліку входять і адмінпослуги за особистими зверненнями:

✅ реєстрація місця проживання, звернення від студентів – 5 осіб;
✅ реєстрація місця проживання новонароджених дітей за адресами батьків – 3 особи;
✅ щодо порядку переоформлення виплати ВПО – 10 осіб;
✅ щодо порядку виплати компенсації за пошкоджене та зруйноване майно – 8 осіб;
✅ за особистим зверненням мешканців Марківської громади видано 15 Витягів про реєстрацію місця проживання з Реєстру територіальної громади.
✅ опрацьовуються повідомлення (ДМС та ЄДДР) і актуалізуються дані в Реєстрі територіальної громади за особистим зверненням мешканців громади (зміна імені/документа (паспорт ID)  – 20;

🩺💊 Крім того, до фахівців медичної галузі Старобільського центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 25 осіб. Вони потребували вимірювання тиску, рівню цукру в крові та одержання безкоштовних медичних препаратів. Укладено п’ять декларацій на медичне обслуговування з лікарем.