Оновлення персональних даних

Дата: 21.05.2024 07:55

Фото без опису

У “Центрі надання адміністративних послуг” Марківської селищної ради Луганської області можна оновити персональні дані призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

18 травня 2024 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (далі – Закон), який встановлює усі військовозобов’язані віком від 18 до 60 років мають оновити свої персональні дані протягом 60 днів з дня набрання чинності Закону.

Згідно з законодавством є три способи оновлення своїх даних :

• в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП);
  • в електронному кабінеті військовозобов’язаного, який людина самостійно завантажує на свій гаджет;
  • в Центрі надання адміністративних послуг.

Для того, щоб оновити свої персональні дані через відділ “ЦНАП” Марківської селищної ради необхідно особисто звернутися за адресою: м. Києв, вулиця Рене Декарта, 14 (Координаційний центр Марківської СВА) з понеділка по п’ятницю з 10-00 до 15-00 або звертатися за телефонами  066-686-28-78, 099-343-87-95.

Алгоритм оновлення даних через ЦНАП:

- Громадянин України особисто звертається із паспортом, реєстраційним номером облікової картки платника податків та мобільним телефоном (номер мобільного телефону зазначає під час прийому).

- Адміністратором ЦНАП формується заява на актуалізацію даних військовозобов’язаного.

- Заява відправляється на оброку даних до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

- Після опрацювання заяви на актуалізацію даних військовозобов’язаного, надходить витяг про актуалізацію даних у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, працівнику ЦНАП та заявнику на електронну пошту (у разі зазначення електронної пошти у заяві), яке видається заявнику.

У витязі міститиметься інформація такого змісту:

Ваші дані успішно оновлено або Вас не знайдено в реєстрі та вам необхідно з’явитися до районного центру комплектування та соціальної підтримки.

Звертатися можуть громадяни України, незалежно від зареєстрованого місця проживання.