Інформація щодо виплати одноразової допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій, Захисникам і Захисницям України, які зареєстровані на території Марківської селищної територіальної громади

Дата: 24.05.2024 15:10

Фото без опису   Марківською селищною військовою адміністрацією від початку року по Програмі підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій, потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні, а також їх рідних, зареєстрованих на території Марківської селищної територіальної громади на 2024-2023 роки – станом на 30.05.2024 року було виплачено одноразову допомогу 23 військовослужбовцям, учасникам бойових дій на лікування (реабілітацію) внаслідок поранення, контузії, каліцтва, потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні, зареєстрованих на території Марківської селищної територіальної громади на суму 278 576,00 грн. та одноразову матеріальну допомогу 6 рідним загиблого/померлого військовослужбовця або учасника бойових дій, потерпілого внаслідок російської агресії та війни в Україні, зареєстрованих на території Марківської селищної територіальної громади на суму 363 360,00 грн.

По Програмі надання одноразової грошової допомоги Захисникам та Захисницям України, які беруть/брали безпосередню участь у бойових діях, пов’язаних з повномасштабною військовою агресією російської федерації проти України Марківської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки – станом на 30.05.2024 року було виплачено одноразову допомогу 84 Захисникам та Захисницям України, які зареєстровані на території Марківської селищної територіальної громади на суму 1 260 000,00 грн.

Виплату одноразової матеріальної допомоги здійснено з бюджету Марківської територіальної громади.

Телефон для довідок: «Гаряча лінія» Марківської селищної військової адміністрації +380 93 796 4619; відділ соціального захисту населення Марківської селищної ради +380 66 958 08 99.