Марківська селищна військова адміністрація

Найкраще дітям!

Дата: 01.06.2024 13:44

Фото без опису🌞 Рухливі, творчі, майстровиті та щасливі – це про наймолодших представників Марківської громади в Міжнародний день захисту дітей. 👫 Його малеча святкувала в колі земляків, серед яких і представники Міловщини та Рубіжного, на базі Координаційного центру в серці нашої вільної країни – в Києві.

💏 Різновікова братія залюбки долучалася до численних конкурсів, з притаманною дітям безпосередністю заявляла про свої таланти і уподобання.

Ось їхні тендітні пальчики разом з мамами-татами та кураторами свята – педагогами і фахівцями відділів освіти, а також культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради, з фахівчинею дитячої бібліотеки імені М. Дубова Оксаною Салмановою – створюють творчі шедеври.

🌈 За мить вже скачуть у веселій грі, сміються й бешкетують. Не встигли дорослі кліпнути очима – вже хлоп’ятка і дівчатка зібралися в галасливе коло, кидають та ловлять ⚽️ м’ячик.

Тут вони малюють, а там вже роблять аплікації. Всюди їх вистачає, на все стає сил і настрою. Бо вони – наші живчики, натхнення, сенс життя.

💙💛 Їм належить бути щасливими. І вони обов’язково такими будуть. А за сьогоднішнє свято ми безмежно вдячні кожному, хто тримає над нами небо.