Марківська селищна військова адміністрація

Щодо житлових субсидій

Дата: 04.06.2024 07:03

Фото без описуУмови призначення та порядок надання громадянам житлової субсидії визначаються постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Порядок надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу визначається постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово- комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі».

Розмір субсидії і додаткової підтримки розраховується індивідуально і залежить від доходів родини.

Громадянам, які бажають отримати субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу або пільги у поточному році, необхідно звернутися до Пенсійного фонду України:

• через портал «Дія»;

• через мобільний додаток або вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду;

• через сервісний центр Пенсійного фонду незалежно від місця проживання;

• через ЦНАП за місцем фактичного проживання.