Сьогодні представники Марківщини долучились до Всеукраїнської акції  «Голоси дітей»

Дата: 04.06.2024 14:52

Фото без описуВона  була започаткована 4 червня 2022 року з ініціативи першої леді Олени Зеленської і присвячена пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

Починаючи з 2014 року, через військову агресію українські діти перебувають у постійній небезпеці. Вони отримують травми, поранення, втрачають життя.  Згідно з інформацією державного порталу «Діти війни», станом на початок травня 2024 р внаслідок збройної агресії рф проти України Офісом Генерального прокурора зафіксовано 1311 випадків поранення та 545 фактів загибелі дітей.

І затремтіли під легким літнім  вітерцем дзвіночки,  символізуючи голоси вбитих маленьких українців. Такого не можна ні забути, ані пробачити…