Доступно про делікатну проблему

Дата: 11.06.2024 16:53

Фото без опису

Малорухливий спосіб життя вже пов’язували з підвищеним ризиком раку молочної залози, але нове дослідження надає переконливі докази цього зв’язку🤔.

🏋️‍♀️ Вищий загальний рівень фізичної активності, більша інтенсивність вправ і менший час сидіння знижують ризик онкозахворювань грудей.

За результатами дослідження, пацієнтки з більшим рівнем фізичної активності мали на 41% нижчий ризик раку молочної залози. Навпаки, більший час сидіння у пацієнток був пов’язаний із вищим на 77% ризиком розвитку раку молочної залози, включаючи потрійний негативний рак, для якого ризик був на 104% вищим😓.

Загалом дані узгоджувалися між типами та стадіями захворювання та залишалися незмінними після врахування інших факторів ризику розвитку раку, таких як куріння🚬 та надмірна маса тіла.

А помітити перші ознаки раку грудей можна за допомогою УЗД. Тож ми радимо проходити УЗД молочних залоз щорічно! Це дозволить вам отримати вчасне лікування на самому початку захворювання.