Консультування фахівцями ПФУ

Дата: 11.06.2024 17:44

Фото без опису На основі укладеного меморандуму про співпрацю між Марківською селищною військовою адміністрацією та Головним управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області сьогодні вкотре відбулася продуктивна зустріч.

🤝 До неї долучилося 11 зареєстрованих в Координаційному центрі вимушено переселених осіб з Луганської області.

📝 Запитувачі цікавилися  механізмами первинного призначення пенсії, проходження ідентифікації, перерахунку пенсії, обрахунку стажу для її призначення, виплати пільг та субсидій й іншими актуальними питаннями.

Аби задовольнити інформаційну потребу ВПО, слід нагадати напрямки роботи фахівців зазначеної установи. Йдеться про:

- призначення пенсій на пільгових умовах;

- перерахунок пенсії за рішенням суду;

- призначення пільг і субсидій у відповідності до ПКМУ від 08.05.2024 N521;

- ідентифікацію пенсіонерів;

- користування електронними сервісами Пенсійного фонду України;

- поновлення виплати пенсії.☀️

Тож якщо ви, шановні земляки, маєте питання в сфері пенсійного забезпечення, звертайтеся особисто до Координаційного центру кожний другий вівторок місяця.

☎️Або за телефоном +380666862878.