Марківська селищна військова адміністрація

Обізнаність допомагає зберегти життя

Дата: 12.06.2024 09:31

Фото без опису📢 Сфера досліджень ракових захворювань сьогодні активно розвивається, що дає надію на покращення методів лікування та профілактики захворювання.

✅ Ось декілька прикладів новітніх досліджень:
 Імунотерапія. Стимулює імунну систему організму для розпізнавання та знищення ракових клітин. Завдяки прогресивним методам має ефект при лікуванні деяких видів раку:

👉 Таргетна терапія. Цей метод атакує специфічні генетичні мутації, завдяки чому є більш ефективним і менш токсичним, ніж традиційна хіміотерапія.
 👉 Рідкі біопсії. Допомагає виявляти рак на ранніх стадіях, аналізуючи ДНК, що циркулює в крові. Можуть бути більш точними та менш інвазивними, ніж традиційні методи біопсії
👉  Персоналізована медицина. Різні типи раку відрізняються один від одного на молекулярному рівні. Ця дає змогу розробляти персоналізовані плани лікування.
👉  Вакцини. Розробляються вакцини як для запобігання деяким його видам, так і для лікування вже наявного захворювання. Декотрі вакцини вже схвалені до використання. Серед них – вакцина проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), яка може запобігти раку шийки матки тощо. Інші вакцини перебувають на стадії клінічних випробувань. Серед них – вакцини проти раку простати та молочної залози.

☝️  Дбайте про власне здоров’я ретельно та систематично. Життя варте того, аби за нього боротися!