Марківська селищна військова адміністрація

Освітній курс «Мова меморіалів». Це потрібно сучасникам заради майбутнього

Дата: 12.06.2024 10:18

Фото без опису📌 Громадською організацією «Музей сучасного мистецтва» в межах програми «Культура пам'яті в повоєнній Україні», що втілюється за підтримки Швейцарії, та за підтримки Форуму громадянської служби миру в Україні спільно з Фондом Східна Європа створено онлайн-курс «Мова меморіалів» на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

📌 На ньому пояснюються основні елементи, форми, традиції меморіалів, наводяться приклади світових практик. Цей курс – для представників громад, які відчувають важливість створення меморіальних об’єктів на своїй території, для освітян, представників влади та громадянського суспільства.

📌 Курс також може бути корисним для всіх, хто цікавиться питаннями роботи з минулим та пам’яттю, відчуває необхідність підвищити власний рівень експертності для формування позиції щодо нових меморіальних проєктів в Україні.

👉 Реєстрація на курс: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-050+March2023/about