Марківська селищна військова адміністрація

Практичні заняття від фахівців КУ інклюзивно-ресурсного центру Рубіжанської МВА на базі Марківського координаційного центру

Дата: 14.06.2024 16:34

Фото без опису🤝 Ці дві громади Луганщини тісно співпрацюють, аби максимально допомагати вимушено переселеним особам з названого регіону. Сьогодні, до прикладу, представники Марківщини й Міловщини – діти та дорослі – в ігровій формі вчилися розвитку мовлення та засвоювали психологічні прийоми для подолання стресу.

🔥 Заняття виявилося настільки захопливим, цікавим і невимушеним, що навіть попри притаманну дорослим стриманість вони залюбки бавилися в дитячі ігри.

🌞 Зміст пропонованих їм завдань був насправді набагато глибшим, аніж прості, на перший погляд, дотепні розваги на кшталт одягнути і потримати на язиці бубличка. Робота над артикуляцією з дітьми різного віку вельми складна і копітка. Її суть в доступній формі розкрила логопед вищеназваної установи Олена Матяш. Й дала слушні поради, які вони зможуть застосовувати за потреби самостійно.

👧👶 Має намір користуватися ними ВПО з Мілового Ірина, матуся п’ятирічної Меланії та річного Платона:

💬 Гарні вправи, будемо виконувати їх вдома, бо маємо потребу. Дізналися, як автоматизувати з дитиною звуки. А ще гарно провели час в приємній компанії!

Припала до вподоби учасникам і арт-терапевтична вправа-оберіг під символічною назвою «Мамині долоньки – метелик-охоронець». Її провела фахівчиня КУ «ІРЦ» РМР Наталя Коляда.

💬 Мені після цього заняття стало так легко, я набула внутрішнього спокою, – це вже враження міловчанки Яни після психологічного заняття. – Презентую його своїй дитині. Впевнена, воно їй сподобається й допоможе нам обом гармонійно спілкуватися.

👌 Хочете також опанувати корисні й цікаві водночас методики? Звертайтеся, будемо раді допомогти!