Марківська селищна військова адміністрація

Релаксуємо творчо!

Дата: 18.06.2024 17:31

Фото без опису💬 А майстер-клас буде? – до кімнати зазирає з надією усміхнена жіночка.

💬 Заходьте, у нас для Вас буде дещо цікаве! – відповідь задовольнила гостю.

🌞 Кілька хвилин – і життя в приміщенні дитячої бібліотеки імені М. Дубова, де дислокується Координаційний центр Марківської СВА, завирувало. Учасники заходу незабаром впевнилися: флористика – то не щось захмарне. Цілком досяжне, якщо докласти певних зусиль і додати до них любові.

👩‍👧Марківчанка Світлана привела на майстер-клас трирічну донечку Ангеліну. Малесенькі рученята з допомогою дорослих вправно вирізали заготовки. Дівчинка щиро раділа, спостерігаючи за народженням на світ файного букетику за її участі.

👩‍❤️‍👩 Марина з Сєвєродонецька, котра хвилювалася, чи запрацює сьогодні творча майстерня, та її 14-річна донька Вероніка тепер сумнівів не мають. Якщо потрібен буде оригінальний букет з квітів, вони його створять обов’язково.

👏 І найголовніше. Творчість – то могутній релакс. Ще маєте бодай якісь сумніви? Приходьте на наступне заняття. З нього вийдете іншою людиною. Ось побачите! 🥰