Марківська селищна військова адміністрація

До уваги ВПО! Профконсультація ГО «КРИМSOS»

Дата: 21.06.2024 13:43

Фото без описуЗ метою підвищення обізнаності та зміцнення зв'язків між внутрішньо переміщеними особами та ринком праці, приватним сектором і державними службами в районах переміщення, – профконсультант ГО «КРИМSOS» Тетяна Шалль надає супровід у:
• працевлаштуванні (пошук вакансій, консультування щодо розробки резюме, підготовки до співбесід, спілкування з роботодавцями, розробки особистого плану працевлаштування кандидатів тощо)
• навчанні/перекваліфікації (консультування з питань можливостей для перепідготовки, підвищення кваліфікації чи навчання новій професії, підтвердження неформального навчання, пошук під запити онлайн/офлайн навчальних програм)
• започаткуванні/розвитку власної справи (надання інформації щодо активних грантових програм, спрямованих на започаткування бізнесу, консультування з технічних питань та наставництво у написанні грантових заявок)

📌 Цей фахівець здійснюватиме прийом на базі Координаційного центру Марківської СВА в понеділок, 24 червня, з 11.00. Запрошуємо до зустрічі!