Марківська селищна військова адміністрація

«Незламна молодь: молодіжні ради» – програма за участю десяти громад з п’яти областей України

Дата: 27.06.2024 06:43

Фото без описуВтілюється в життя з червня 2023 року Українською асоціацією молодіжних рад. Допомогла побудувати їх взаємодію з органами місцевого самоврядування, залучати молодь до процесів прийняття рішень та активного суспільного життя, підтримувати внутрішньо переміщену молодь та молодих ветеранів.

Як це працює, докладно, з практичними кейсами, описано в посібнику «Формування голосу молоді: посібник для молодіжних рад», розробленому командою Асоціації.

Документ має на меті надати молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідні знання та інструменти, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.

Розділи посібника:

● Про програму «Незламна молодь: молодіжні ради».

● Управління молодіжною радою: від концепції до впровадження.

● Представництво та діалог: зміцнення зв'язків та участі молодіжної

ради з органами місцевого самоврядування та молоддю в громаді.

● Вплив молодіжної ради на ефективне використання ресурсів для

розвитку громади.

● Додатки і корисні посилання для використання в роботі молодіжних

рад.

Для отримання посібника необхідно заповнити коротку форму за посиланням та отримати його онлайн-варіант.

Програма «Незламна молодь: молодіжні ради» та посібник розроблені Українською асоціацією молодіжних рад та втілюється в межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом (IRI).