Марківська селищна військова адміністрація

Стажування для молоді

Дата: 02.07.2024 21:58

Фото без описуНаціональне агентство України з питань державної служби (НАДС) у співпраці з Міністерством молоді та спорту України і Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні запрошує органи місцевого самоврядування долучитися до пілотування програми організації та проведення стажування для молоді.

✅Програма стажування розроблена НАДС у співпраці з Міністерством молоді та спорту України за підтримки UNDP в Україні та фінансування уряду Данії.

✅ Програма складається з декількох компонентів:
📌 освітнього серіалу «Організація стажування молоді в органах публічної влади» на платформі Дія. Освіта;
📌 триденного тренінгу 17-19 липня в м. Київ;
📌 організації та проведення стажування для молоді в громадах, представники яких успішно завершили навчання (у період з серпня по жовтень 2024 року).

✅ Умови участі:
📌 участь у всіх компонентах програми «Організація та супровід програми стажувань молоді в органах публічної влади» щонайменше двох людей від органу місцевого самоврядування;
📌 проходження онлайн навчання;
📌 участь у триденному офлайн тренінгу;
📌 організація стажування для щонайменше 5 представників та представниць молоді загальною тривалістю не менш як місяць.

✅ Після успішного проходження навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Організація та супровід програми стажувань молоді в органах публічної влади» учасники і учасниці отримають сертифікати обсягом 1 кредит ЄКТС.

✅ Серед учасників, які успішно пройшли онлайн та офлайн навчання, буде відібрано десять громад. Вони отримають підтримку в організації та проведенні стажування для молоді в органах місцевого самоврядування.

✅ UNDP разом з досвідченою громадською організацією забезпечать ОМС комунікаційною підтримкою та супроводом на всіх етапах підготовки і проведення стажування для молодих людей.