В рамках заходів із запобігання ліквідацій надзвичайних ситуацій і наслідків стихійного лиха

Дата: 02.08.2023 15:37

Фото без опису

В червні 2023 року між Луганською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та Марківською селищною військовою адміністрацією було підписано Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю.

Документ має на меті розвиток співробітництва у сфері проведення благодійних та соціальних заходів, надання допомоги соціально незахищеним верствам населення, в тому числі внутрішньо переміщеним особам.

На підставі задокументованих умов Марківська СВА отримала від Луганської ОО ТЧХУ чотири генератори різної потужності на загальну суму 1 120 119, 80 грн.