Безоплатні тренінги для ВПО на Житомирщині щодо ведення підприємницької діяльності у межах проєкту «Школа підтримки малого та середнього бізнесу»

Дата: 21.10.2024 21:58

Фото без описуЗа інформацією Міністерства економіки України з 2 листопада 2024 року до 8 лютого 2025 року у Житомирі проходитимуть тренінги щодо ведення підприємницької діяльності, які відбуватимуться у межах проєкту «Школа підтримки малого та середнього бізнесу».

Долучитися до навчання можуть як початківці, так і діючі підприємці. Зокрема, з-поміж ВПО, які мають бізнес-ідеї та проживають у Житомирській області.

Проєкт триватиме 4 місяці за модульною системою (1 модуль – це 2 дні: субота та неділя, перерва між модулями становитиме 1–3 тижні). Навчання проводитиметься лише у вихідні.

Загалом програма включатиме такі модулі:

02 – 03 листопада 2024 року «Вступ до підприємницької діяльності»;

23 – 24 листопада 2024 року «Команда»;

14 – 15 грудня 2024 року «Продажі»;

11 – 12 січня 2025 року «Маркетинг»;

01 – 02 лютого 2025 року «Проєктний менеджмент».

Під час занять слухачі зможуть отримати знання щодо ключових бізнесмоделей, маркетингу та підбору персоналу, роботи зі звітністю, трудового законодавства тощо.

На період навчання іногороднім учасникам надаватиметься житло в Житомирі. Витрати на проїзд до місця навчання та харчування під час занять для учасників не передбачені. Відвідування навчальних модулів є обов’язковим.

Подати заявку на відбір до проєкту можна за посиланням: http://surl.li/qydzzl

Дедлайн реєстрації – 18:00 22 жовтня 2024 року.

Запитання щодо проєкту можна надсилати на електронну пошту:

mail@iyngo.com з поміткою в темі листа «Школа МСБ».

Проєкт реалізується за підтримки ГО «Мондо» (Естонія).