Сьогодні видано сімейні продуктові набори від благодійної організації Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation (HGBF)
Тісне співробітництво названих благодійників з Марківською селищною військовою адміністрацією спрямоване на підтримку зареєстрованих в Координаційному центрі осіб. Йдеться про представників не лише Марківської, а й інших громад Луганщини.
Традиційно ці зустрічі – не лише про гуманітарну допомогу. А ще й про емоційну складову. Адже в центрі збираються земляки і в них завжди знаходяться теми для спілкування та змога підтримати одне одного морально в цей складний час далеко від дому.
Тож від імені вимушено переселених осіб Марківська селищна військова адміністрація висловлює щиру дяку за продуктивну співпрацю засновнику фонду Michael Capponi, операційному директору Андрію Негричу та координаторам напрямку підтримки ВПО Олександру Капітоненко і Роману Косило. Спільні зусилля допомагають вистояти пересічним громадянам.