Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     11 червня 2020 року № 223-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста (архітектора) відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, благоустрою та охорони навколишнього середовища Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

14:35 11.06.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від    10 червня 2020 року № 221-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста Служби у справах дітей Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

09:29 10.06.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від    10 червня 2020 року № 221-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади начальника Служби у справах дітей Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

09:27 10.06.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     02 червня 2020 року № 210-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу культури Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

11:39 02.06.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від   18 травня 2020 № 185-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

16:56 18.05.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від    18 травня 2020 № 185-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

16:55 18.05.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 15 травня 2020 № 183-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

13:08 15.05.2020