Увага, погіршення погодних умов!

За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 25 грудня 2021 року по Луганській області та місту Сєвєродонецьк очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с. Вночі та вранці значний сніг, хуртовина. Ожеледь. На дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, колір жовтий).

13:17 24.12.2021

До уваги святкуючих!

Новорічні та різдвяні свята стрімко наближаються. Кожному хочеться зустріти їх весело і змістовно, аби позитивних вражень вистачило на весь наступний рік. А ще – безпечно. І йдеться не лише про безпеку життєдіяльності, адже в умовах коронавірусної пандемії існує реальна загроза не тільки здоров’ю, а навіть життю пересічних громадян саме через COVID-19.

15:18 17.12.2021

Шановна Марківська громадо!

Пропонуємо вашій увазі перелік заходів запланованих на новорічні та різдвяні свята. Звертаємо увагу, під час відвідання заходів дотримуйтесь карантинних вимог, нехай прийдешні свята принесуть тільки радісні емоції. Святкуємо разом!

15:08 15.12.2021

До уваги громадян

Минулої п’ятниці, 10 грудня, відбулася чергова, 15 сесія Марківської селищної ради 8 скликання. Тоді вперше було практично апробовано систему електронного голосування «Голос». З технічних причин, а саме через її збій, не вдалося розглянути всі внесені до порядку денного питання, зокрема, частину земельних.

14:46 13.12.2021

Оголошення!

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.03.2016 р. № 75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних і програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади» Марківською селищною радою розробляється проєкт Програми соціально-економічного розвитку Марківської територіальної громади на 2022 рік (далі - проєкт Програми).

08:31 10.12.2021

Відбулося засідання конкурсної комісії

У середу, 1 грудня, відбулося засідання конкурсної комісії щодо визнання переможця з виконання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Марківської селищної ради. Ним стало КП «Марківський комунальник», яке очолює депутат Марківської селищної ради Віталій Скиртач. Підприємство виконало всі умови конкурсу та має необхідні матеріальні й технічні ресурси для виконання покладених на нього завдань.

11:01 01.12.2021

До уваги громадян

Державна податкова служба України повідомляє щодо обов'язку фiзичних осіб повідомляти контролюючі органи про зміну даних (зміна місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо), які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків у місячний термін з дня настання таких змін.  Фізичній особі необхідно подати заяву:

15:50 23.11.2021

До уваги мешканців Марківки!

Завтра, 17 листопада, у зв’язку з ремонтними роботами на лінії електромереж буде відсутня подача світла: з 8.00 до 13.00 – на вулиці Вишневій, будинки 3 – 13, 2 – 38 та по провулку Поштовому, а з 12.30 до 16.00 – по провулку Лермонтова, будинки 3, 5, 7 і провулку Поштовому, будинки 8, 10, 12.

16:32 16.11.2021

Про результати конкурсу на заміщення вакантної посади

8 листопада 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу « Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради. З результатами конкурсу можна ознайомитися за наступним посиланням.

14:47 10.11.2021