Оголошення

УВАГА МЕШКАНЦІВ МАРКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Фестиваль до Дня рибака – любительська ловля риби! + бонус «Гастрономічний конкурс на найсмачніший куліш!»

ОРГАНІЗАТОРИ: Відділ молоді та спорту спільно з відділом культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради

14:10 08.07.2021

Шановні жителі Марківської громади!

Марківська селищна рада повідомляє Вас, що з 05 липня 2021року буде призупинено роботу КДНЗ №3 «Колосочок», у зв’язку відпускною кампанією.

08:01 01.07.2021

До уваги жителів громади!

25 червня о 9-30 в приміщенні Марківської ДЮСШ відбудеться розіграш Кубку з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, присвячений Дню Молоді та Дню Конституції України.

11:56 24.06.2021

Прокуратура вимагає повернути громаді незаконно відчужені землі вартістю понад 5 млн гривень

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області подано до суду позовну заяву про визнання незаконним рішення щодо передачі у приватну власність земельних ділянок загальною площею майже 25 га  вартістю понад 5 млн грн та їх повернення у розпорядження територіальної громади.

15:57 15.06.2021