Марківська селищна військова адміністрація

Оголошення

Оголошення про формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради

У відповідності до наказу від 24.09.2021 року № 45/05-01 по відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області оголошується початок приймання документів для формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, що належить до сфери управління відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області.

11:13 27.09.2021

Марківська ДЮСШ інформує!

Триває набір юнаків до секції з волейболу (4-6 клас). 08 вересня о 15.00 в спортивній залі ДЮСШ запрошуємо бажаючих доєднатися до тренування (тренер Демко Р.В.) За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 0509581985

15:49 07.09.2021

Оголошення!

До уваги мешканців громади! З вересня місяця на базі Марківської ДЮСШ відновлюється набір хлопчиків та дівчат у групу секції "боротьба греко-римська (класична)". Тренер групи - Абрамович Олександр Васильович. За детальною інформацією щодо ходу тренувань звертатися за контактним телефоном: 066-546-16-48 Олександр

09:37 26.08.2021

Про відкриття провадження Луганським окружним адміністративний судом

14 червня 2021 року Луганський окружний адміністративний суд своєю ухвалою відкрив провадження у справі 360/2666/21, за позовом Передерій Анжеліки Нугзарівни до Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області про визнання протиправною та скасувати постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області № 10 від 07 травня 2021 року «Про дострокове припинення повноважень депутата Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області Передерій Анжеліки Нугзарівни, висунутої Луганською обласною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ» та обраної депутатом на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 р.» та визнання протиправною та скасувати постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області № 11 від 07 травня 2021 року «Про визнання обраним депутатом Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, після дострокового припинення повноважень депутата Передерій Анжеліки Нугзарівни у відповідному територіальному виборчому списку Луганської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» за черговістю, встановленою з урахуванням результатів голосування виборців у територіальному виборчому окрузі № 2 ОСОБА_3».

13:25 17.08.2021

Про скасування рішень Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області

Рішенням Луганського окружного адміністративного суду від 11.08.2021 року по справі № 360/2668/21 було визнано протиправною та скасувано постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області від 10.05.2021 №15 «Про дострокове припинення повноважень депутата Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, Меженської Інни Іванівни висунутої Регіональною організацією політичної партії «Опозиційний Блок» в Луганській області та обраної депутатом на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 р.» та визнано протиправною та скасовано постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області від 10.05.2021  № 16 «Про визнання обраним депутатом Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, після дострокового припинення повноважень депутата, Меженської Інни Іванівни в єдиному виборчому списку Регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок» в Луганській області за черговістю, встановленою з урахуванням результатів голосування виборців - ОСОБА_2 ».

13:23 17.08.2021

Про відкриття провадження Луганським окружним адміністративний судом

02 серпня 2021 року Луганський окружний адміністративний суд своєю ухвалою відкрив провадження у справі № 360/3517/21 за адміністративним позовом Калюжного Андрія Анатолійовича до Марківської селищної ради Марківського району Луганської області про визнання протиправними та нечинним рішенням, а саме рішення № 10-1/2021 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Марківської селищної ради Марківського району Луганської області на 2022 рік» прийняте на засіданні десятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради восьмого скликання 02.07.2021 року .

13:21 17.08.2021