Дата: від до Скинути

Урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З кожним роком все далі й далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

10:47 15.02.2022

З Днем пам’яті воїнів-інтернаціоналістів!

Щороку 15 лютого народ України вшановує героїчні подвиги та вірність військовому обов’язку учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до виведення військ з Афганістану. Саме 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті.

08:06 15.02.2022

Триває підготовка до чергової двадцятої сесії Марківської селищної ради

14 лютого 2022 року в ході підготовки до чергової сесії Марківської селищної ради відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням заступниці селищного голови Галини Худик. В ході засідання члени комісії прийняли рішення винести на розгляд сесії наступні питання порядку денного:

15:07 14.02.2022

До уваги працівників державних установ та ОМС!

З метою розвитку цифрових навичок громадян та моніторингу рівня цифрової грамотності населення Луганської області, пропонуємо для проходження тест «Цифрограм 2.0» на порталі Дія. Цифрова Освіта за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/digigram

13:11 14.02.2022

«Марківчани – учасники бойових дій на території інших держав»

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди Марківський історичний музей і відділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради презентують фотоальбом «Марківчани – учасники бойових дій на території інших держав».На Марківщині учасників бойових дій на території інших держав – 68 чоловік. «Чорний тюльпан» повернув додому тіло героїчно загиблого в Афганістані Віктора Олексійовича Рипала – марківчанина, чиє ім'я носить одна із вулиць селища. 60 наших земляків відзначено державними нагородами. Ордена Червоної Зірки удостоєні Сич О.І., Вахно С.В., Курячий С. П., Кузнецов В.А., Базікало В.М., посмертно – Рипало В.О. Герої посеред нас. Бажаючих ознайомитися з фотоальбомом запрошуємо до Марківського історичного музею!

13:11 14.02.2022

Гарні футбольні новини!

У черговому турі першої ліги Луганської області з футзалу команда «Нива» Марківськоі ТГ перемогла команду "Самсон" з рахунком 3:2. Вітаємо, віримо у чергові перемоги!

13:10 14.02.2022

Вітаємо з перемогою!

Зіграний черговий тур серед юнаків 2011-12 р.р.н. Гравці Марківськоі ДЮСШ забили п`ять переможних м’ячів до воріт Троїцької ДЮСШ. Також цього дня було зіграно два товариські матчі: Марківська ДЮСШ 1- Новопсковська ДЮСШ 1 -- 5:1,Марківська ДЮСШ 2 - Новопсковська ДЮСШ 2 -- 0:5. Такі зустрічі гарний досвід для спортсменів. Чекаємо на нові перемоги, так тримати!

13:07 14.02.2022

Підготовка до чергової двадцятої сесії Марківської селищної ради

Напередодні пленарного засідання чергової двадцятої сесії Марківської селищної ради, сьогодні, 11 лютого плідно попрацювали члени постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища.

15:34 11.02.2022

Робочі візити селищного голови до старостатів

У п’ятницю, 11 лютого, голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба з робочим візитом побував у Сичанському та Ліснополянському старостатах. В поїздці взяли участь начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Ольга Стрижаченко і т.в.о. директора, завідувач відділу соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг» Олена Бондар.

15:27 11.02.2022