ДПС України ІНФОРМУЄ

За I квартал 2021 року страхувальниками сплачено 125 мільйонів гривень єдиного внеску

Упродовж січня-березня 2021 року платниками податків, які обслуговуються Старобільською державною податковою інспекцією (далі-ДПІ), Новоайдарською ДПІ, Новопсковською ДП та Марківською ДПІ сплачено 125,2 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

13:51 15.04.2021

Податкова соціальна пільга застосовується тільки за одним місцем отримання доходу

Відповідно до п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України будь – який платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 50 відс. розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року. У 2021 році розмір податкової соціальної пільги складає 1135,0 гривень.

10:50 09.04.2021

Яким чином СГ повинен провести розрахункові операції через РРО та/або ПРРО, якщо, за домовленістю сторін, покупець здійснює через мережу Інтернет часткову оплату за товар , а остаточний розрахунок проводить під час його отримання на поштовому відділе

Якщо, за домовленістю сторін, покупець здійснює через мережу Інтернет (із застосуванням платіжних карт Visa, MasterCard, LiqPay та інших) часткову оплату за товар, а остаточний розрахунок проводить під час його отримання на поштовому відділенні, то суб’єкт господарювання – продавець зобов’язаний провести через реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) розрахункову операцію на повну суму покупки (для підакцизних товарів із використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості), із зазначенням форми оплати, суми, що сплачена авансом «передоплата товарів» та суми, яку необхідно доплатити під час отримання відправлення «післяплата»

10:50 09.04.2021

Надійшло майже 170 млн гривень ПДФО

Протягом січня-березня 2021 року до бюджетів усіх рівнів від платників Старобільської, Чмирівської, Шульгінської, Марківської, Новопсковської, Білолуцької, Новоайдарської територіальних громад  надійшло 169,4 млн грн. податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО). Це на 27,3 млн грн, або на 19,2 відс. більше ніж в аналогічному періоді минулого року.

10:48 09.04.2021

Платники єдиного податку І групи звільнені від сплати єдиного податку та ЄСВ по 31 травня 2021 року

У Головному управлінні ДПС у Луганській області нагадують, що 10 грудня 2020 року набув чинності Закон України від 04.12.2020 № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072). Законом № 1072, зокрема, звільнили від сплати єдиного податку за грудень 2020 – травень 2021 рр. підприємців, що перебувають на І групі платників єдиного податку (ЄП). За ці ж місяці такі підприємці не сплачуватимуть за себе ЄСВ, а страховий стаж для пенсії в них зберігатиметься.

09:13 05.04.2021

Оподаткування доходів від продажу власної продукції тваринництва

У Головному управлінні ДПС у Луганській області роз’яснюють, статтею 165.1.24 Податкового кодексу України передбачено, що при продажу власної продукції тваринництва груп 1 - 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року (у 2020 році - 236150 грн). Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

09:13 05.04.2021

Адмінпослугами скористалося майже 5000 платників

У січні - березні  2021 року до Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП) за адміністративними послугами по Старобільському, Новопсковському, Марківському та Новоайдарському районам звернулося 4815 платників податків. Зазначеними ЦОП платникам податків надано 4701 адміністративних послуг. Зокрема Старобільським ЦОП надано різних адміністративних послуг - 1803, Новопсковським ЦОП - 1364, Новоайдарським ЦОП - 922, Марківським ЦОП - 612.

09:11 05.04.2021

Коли надсилається Повідомлення про виявлення несправностей ПРРО за формою №2 - ПРРО

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 №317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» внесені зміни до порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій.

09:11 05.04.2021

Страхувальниками сплачено понад 80 мільйонів гривень єдиного внеску

Упродовж січня-лютого 2021 року платниками податків Старобільського,            Новоайдарського, Новопсковського та Марківського районів сплачено 80,4 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

09:37 22.03.2021