ДПС України ІНФОРМУЄ

За яких умов ФОП, які не здійснювали діяльність, можуть списати борги з ЄСВ

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли.Підлягають списанню несплачені станом на 03.06.2020 року суми недоїмки, нараховані фізичним особам - підприємцям на загальній системі оподаткування та фізичним особам, які здійснюють незалежну професійну діяльність, за період з 1 січня 2017 року по 3 червня 2020 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, за умови що такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.

15:07 15.07.2020

Марківчани заборгували 904,1 тис. грн. по податкам та 435,1 тис. грн. єдиного внеску

За словами начальника Старобільського управління Головного управління ДПС у Луганській Микола Лиманський станом на 01.05.2020 року по Марківському району податковий борг юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців складає – 904,1 тис.грн., заборгованість з єдиного соціального внеску складає – 435,1 тис.грн.

11:56 15.05.2020

Розгляд повідомлень про корупцію від викривачів

З метою здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень посадовими чи службовими особами ГУ ДПС у Луганській області відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Луганській області здійснює розгляд повідомлень про корупцію отриманих від викривачів.

15:17 27.04.2020