ДПС України ІНФОРМУЄ

Місцеві бюджети Луганщини отримали 8,5 млн гривень від ліцензування алкоголю, тютюну та пального

За січень – червень 2021 року казна Луганської області поповнилася на 8,5 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов.

10:56 07.07.2021

З початку 2021 року податковою Луганщини опрацьовано 26 запитів на отримання публічної інформації

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина поінформувала, що у січні –червні поточного року податківцями  опрацьовано 26 запитів на отримання публічної інформації.

10:36 05.07.2021

Подання декларації акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Відповідно до підпункту 212.3.1 прим. 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) особи – суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларації акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.

15:01 01.07.2021

Луганщина перерахувала до бюджету понад 105 млн грн податку на прибуток

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян поінформувала, що впродовж січня – травня 2021 року платники регіону спрямували до Зведеного бюджету України 105,3 млн грн податку на прибуток. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження податку збільшились на 28,2 відс. або на 23,2 млн гривень. При цьому державний бюджет отримав 90,3 млн грн, місцеві бюджети 15 млн гривень.

15:00 01.07.2021

Органами ДПС Луганщини проведено 55 перевірок з обігу підакцизних товарів

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов розповів, що протягом січня – травня 2021 року податківцями проведено 55 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв,  тютюнових виробів та пального.

10:08 30.06.2021

Бізнес Луганщини сплатив 35,8 млн грн екологічного податку

За січень – травень 2021року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 35,8 млн грн екологічного податку. До спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 14,3 млн грн, до державного бюджету – 21,5 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

10:11 29.06.2021

Наслідки непогашення податкового боргу комунального підприємства

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Відповідно до статті 96 Податкового кодексу України у разі, якщо сума коштів, отримана від продажу внесеного в податкову заставу майна комунального підприємства, не покриває суму його податкового боргу і витрат, пов’язаних з організацією та проведенням публічних торгів, або у разі відсутності у такого боржника власного майна, що відповідно до законодавства України може бути внесено в податкову заставу та відчужено, контролюючий орган зобов’язаний звернутися до органу місцевого самоврядування чи органу виконавчої влади, до сфери управління якого належить майно такого платника податків, з поданням щодо прийняття рішення про:

10:49 24.06.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 1,6 млрд гривень ПДФО

Спільно з бізнесом податкова служба Луганщини забезпечує позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб (далі-ПДФО). Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв.

10:49 24.06.2021

Надходження ПДВ до державного бюджету від бізнесу Луганщини склали майже 775 млн грн

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що у січні – травні 2021 року юридичні особи та фізичні особи-підприємці регіону перерахували до державного бюджету 774,9 млн грн податку на додану вартість (далі-ПДВ).

08:17 24.06.2021

Оформити «ідентифікаційний код» можна через послугу «єМалятко»

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Постановою  КМУ від 10.07.2019 № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини” (далі – Постанова №691) затверджено порядок надання комплексної послуги “єМалятко”.

15:57 22.06.2021