ДПС України ІНФОРМУЄ

Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців понад 201 млн грн єдиного податку

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв повідомив, що протягом січня-червня 2021 року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 201,2 млн гривень.

14:11 16.07.2021

Порядок надсилання податкових вимог

У Головному управлінні ДПС у Луганській області звертають увагу. Законом України від 4 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072) збільшено суму податкового боргу, відносно якої застосовуються заходи стягнення з 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 гривень)  до 180 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3060 гривень).

14:15 15.07.2021

Ольга Височина: До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 3,8 млрд грн податків і зборів

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина, протягом січня-червня 2021 року платники Луганщини сплатили до зведеного бюджету 3 млрд 849,4 млн гривень. Це на на 33,1 відс. або на 956,5 млн грн більше, ніж у січні – червні минулого року. Таким чином, забезпечується позитивна динаміка надходжень податків і зборів від платників регіону.

13:15 15.07.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 1,9 млрд грн ЄСВ

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жєрдєв поінформував, що у січні – червні 2021 року підприємства та підприємці Луганщини сплатили до бюджету 1 млрд 967,3 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі-ЄСВ). Цей показник перевищує минулорічний за аналогічний період на 19,4 відс. або на 319,2 млн гривень.

10:06 14.07.2021

Як повернути помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання і пені?

У Головному управлінні ДПС у Луганській області нагадали. Згідно з пунктом 43.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику, зокрема, відповідно до статті 43 ПКУ, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

10:17 13.07.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджету 134 млн грн військового збору

За словами заступника начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євгена Жердєва, на Луганщині платники податків доволі відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, спрямованого на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

08:16 13.07.2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 36 тисяч адміністративних послуг

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв розповів, що органами ДПС регіону у січні – червні 2021 року надано платникам              36 тис.132 адміністративні послуги, з них в електронній формі – 4 тис.394. Останній показник на 105 відс. перевищує кількість адміністративних послуг в електронному вигляді за аналогічний період минулого року.

16:14 12.07.2021

Органами ДПС Луганщини проведено 67 перевірок з обігу підакцизних товарів

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов розповів, що протягом січня – червня 2021 року податківцями проведено 67 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв,  тютюнових виробів та пального.

10:41 09.07.2021

Наявність податкового боргу може обмежити право громадянина на виїзд за кордон

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Наявність податкового боргу та/або заборгованості з єдиного внеску у фізичних чи юридичних осіб може обмежити право громадянина, фізичної особи – підприємця (керівника юридичної особи) на виїзд за межі України.

09:30 08.07.2021

Від виробників підакцизних товарів до бюджету надійшло майже 11 млн гривень

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Луганській області, за січень- червень  2021 року від суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво підакцизних товарів на території Луганської області, надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) до державного бюджету 11 млн 171 тис. грн, у тому числі у червні – 2 млн 249,4 тис. гривень.

09:30 08.07.2021