20:35 24.07.2020
Новини
Марківська селищна рада щиро вітає хліборобів ПрАТ «Агротон» Північний регіон із завершенням збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АГРОТОН» ПІВНІЧНИЙ РЕГІОН створений на базі 5 господарств району, площа сільськогосподарських угідь, які обробляє господарство на території району становить 15 тисяч гектар. Це найбільше господарство за площею в обробітку.
Керівник, заступник керуючого, Григоренко Сергій Олександрович, загальний стаж роботи 42 роки, на керівній посаді 5 років. Нагороджений Грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України у 2015 році, Листом подякою Луганської облдержадміністрації у 2016 році, Почесною Грамотою Луганської обласної військово – цивільної державної адміністрації 2017 року, неодноразово нагороджувався грамотами районного значення, депутат районної ради.
Підприємство застосовує новітні технології вирощування зернових культур, тому щорічно отримує стабільно високі врожаї.
Станом на 24 липня озимої пшениці зібрано з площі 7323 гектара, намолочено 32734 тонни зерна (самий великий вал по району) з урожайністю 44,7 ц/га.
Висловлюємо велику вдячність за вашу працю. Бажаємо здоров’я, миру, натхнення, здійснення усіх мрій. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання.
Марківська селищна рада ВІТАЄ фермерське господарство «Аврора» - голова Вікторія Удовенко, фермерське господарство «Надія Стеф» - голова Микола Скиртач, які стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ у конкурсі Програми ООН з відновлення та розбудови миру на Сході України за фінансової підтримки Європейського Союзу та отримали грант на розширення своїх підприємств.
20:34 23.07.2020
Марківська селищна рада щиро вітає хліборобів СТОВ «Мирне Плюс», СТОВ (Вікторія Плюс), ПрАТ «Бондарівське» із завершенням збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИРНЕ ПЛЮС» засновано в 1970 році і є одним з найкращих підприємств району. Протягом останніх років мали перший або другий показник з врожайності серед сільгосппідприємств району.
Директор, Пульна Наталія Василівна, керує підприємством протягом 23-х років, загальний стаж роботи 46 років. За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу регіону у 2011 році присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України». Нагороджена Орденом «Княгині Ольги ІІІ ступеня» у 2004 році, має Подяку Президента України у 2009 році, нагороджена грамотою Кабінету Міністрів України у 2010 році.
Станом на 23 липня ранніх зернових і зернобобових культур зібрано з площі 1680 гектар, намолочено 7750 тонн зерна з урожайністю 46,1 ц/га.
Зокрема, озимої пшениці намолочено 7329 тонн, урожайність – 45,9 ц/га,зібрано на площі 1600 га; озимого ячменю – 420 тонн, урожайність – 52,5 ц/га, на площі – 80 га
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІКТОРІЯ ПЛЮС» засновано підприємство в 2006 році. Протягом років існування підприємство працювало стабільно і вносило свій значний вклад у розвиток агропромислового комплексу району.
Директор, Бондар Олександр Михайлович, загальний стаж роботи 34 роки, на керівній посаді 17 років. Нагороджений Почесною Грамотою Луганської обласної військово – цивільної державної адміністрації 2015 року, депутат районної ради, неодноразово нагороджувався грамотами районного значення.
Озимої пшениці зібрано з площі 1730 гектар, намолочено 6457 тонн зерна з урожайністю 37,2 ц/га.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БОНДАРІВСЬКЕ» засновано у жовтні 1996 року на базі радгоспу «Бондарівський», реорганізовано в відкрите акціонерне товариство «Бондарівське». З квітня 2017 року перейменовано в ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БОНДАРIВСЬКЕ». Господарство має вузьку спеціалізацію - садівництво.
Директор ПрАТ «Бондарівське», Нескоромна Ліля Іванівна, загальний стаж роботи 24 роки, на керівній посаді 8 років. Нагороджена Листом подякою Луганської облдержадміністрації у 2017 році, неодноразово нагороджувалася грамотами районного значення.
Озимої пшениці зібрано з площі 150 гектар, намолочено 540 тонн зерна з урожайністю 36,0 ц/га.
Ви усі переможці, громада пишається Вашими досягненнями!
20:26 23.07.2020
Результати наступного туру Біловодського чемпіонату з футболу
22 липня відбувся II тур Біловодського чемпіонату з футболу. Команда «Бондарівка» зіграли в нічию з командою «Юність», рахунок 1:1. Гравців команди «Марківка», на жаль, спіткала поразка і завершився матч з командою «РБК» з рахунком 5:3. Сподіваємось, що надалі будуть тільки перемоги! Вперед до нових звершень!20:24 22.07.2020
Послуги перукаря в КУ Центр надання соціальних послуг» Марківськоі селищноі ради
КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківськоі селищноі ради продовжує свої виїзні прийоми. Так, сьогодні послуги перукаря отримали постійні та нові потребуючі в селі Марківське Ліснополянського старостату. Також в рамках виїзного прийому працівники установи надали свою допомогу інваліду за потребою вдома. Нагадуємо, запис на прийом ведеться у в. о. старости на відповідній території!20:22 22.07.2020
Чергова перемога футбольної команди "Курячівка" Марківської ОТГ
21 липня 2020 року, відбувся черговий V тур відкритого Чемпіонату Новопсковського району з футболу. Команда «Курячівка (Марківської ОТГ)» знов обійшла суперників, цього разу СВОК «Слобожанський» (с. Осинове), і здобула перемогу з рахунком 7:3. Так тримати! Бажаємо і надалі тільки перемог!20:18 22.07.2020
Освята селищного ставка Преосвященнійшим Павлом Єпископом Біловодським
Сьогодні у Свято-Успенському храмі селища Марківка відбулося богослужіння на честь ікони Казанської Божої Матері, яке очолював Преосвященнійший Павло Єпископ Біловодський. У богослужінні взяли участь благочинні: Станично-Луганського району – Протоієрей Олексій, Біловодського – Протоієрей Георгій, Міловського – Протоієрей Ігор, настоятель Свято-Успенського храму, благочинний Марківського району Протоієрей Григорій та настоятель Свято-Покровського храму Архімандрит Спіридон. На богослужінні також був присутній селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, якого благочинні привітали із ювілеєм, побажавши здоров?я, наполегливості у звершенні великих справ на благо Марківщини. На прохання селищного голови Ігоря Дзюби та начальника відділу культури Марківської селищної ради (Управління культури національностей та релігій) Ольги Стрижаченко Преосвященнійший Єпископ Павло благословив Марківську землю, Марківчан та по закінченні богослужіння освятив селищний ставок на якому ведеться реконструкція.15:19 21.07.2020
Марківська селищна рада вітає хліборобів СТОВ «Фрунзе» із завершенням збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФРУНЗЕ» є одним з найкращих підприємств району, засновано в 1929 році.
Директор – Брюховецький Олександр Петрович, загальний стаж роботи 44 роки, на посаді керівника – 25, нагороджений подякою Міністерства аграрної політики та продовольства України у 2015 році, Листом подякою Луганської облдержадміністрації у 2016 році, нагороджувався грамотами районного значення.
Станом на 21 липня ранніх зернових і зернобобових культур зібрано з площі 1126 гектар, намолочено 5230 тонн зерна з урожайністю 46,4 ц/га.
Зокрема,
озимої пшениці намолочено4888 тонн, урожайність – 49,6 ц/га ( у 2019 році - 48,4 центнера з гектара),зібрано на площі 987 га;
озимого ячменю – 154 тонни, урожайність – 44,0 ц/га, на площі – 35 га, ярого ячменю– 133 тонни, урожайність – 22,5 ц/га, на площі – 59 га, вівсу –55 тонн, урожайність – 12,2 ц/га, на площі – 45 га.
МОЛОДЦІ, ТАК ТРИМАТИ!
13:18 21.07.2020
Правила поведінки у пожежонебезпечний період!
Перебуваючи на природі, подбайте про те, щоб ваш відпочинок був максимально безпечним для вас, оточуючих і для навколишнього середовища. Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум`я вогню нерідко перекидається на лісові насадження і може призвести до лісових пожеж та досягнути рівня надзвичайної ситуації. Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: 1. Розведення багать у лісі. 2. Заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів. 3. Відвідування населенням лісу із переважанням хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди. 4. Палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки. 5. Залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір`я тощо. 6. Палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів тощо). 7. Використовувати на полюванні пижі, виготовлені з горючих або здатних тліти матеріалів. 8. Розміщувати ближче ніж за 100 м від стіни хвойного лісу, 50 м - змішаного, 20 м - листяного склади паливно-мастильних та інших горючих матеріалів, автозаправні станції та вогненебезпечні виробництва, смітники, житлові і виробничі приміщення. 9. Випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали). 10. Залишати під час будівництва доріг, газопроводів, нафтопроводів, мереж електропередачі, зв`язку, радіофікації, інших комунікацій та об`єктів дерев’яні залишки і горючі матеріали. 11. Звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо. У разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомляти про це лісогосподарські підприємства, територіальні підрозділи ДСНС України, місцеві органи влади. Особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки, несуть адміністративну відповідальність згідно зі статтями 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальну відповідальність згідно зі статтею 245 ККУ в разі спричинення важких наслідків.08:15 21.07.2020
Завершився конкурс на створення ескізу символіки Марківської ОТГ
Завершився конкурс на створення ескізу символіки Марківської ОТГ відповідно до положення конкурсу. Надаємо на громадське обговорення всі конкурсні роботи, що надійшли до відділу культури Марківської селищної ради. Макет герба Марківської ОТГ спроєктовано у відповідності до законів та норм геральдики. Основним елементом герба є щит, виконаний у синьому (символізує великодушність, чесність, вірність марківського народу традиціям та звичаям пращурів) та зеленому (символ надії, достатку, свободи і радості) кольорах. Щит обрамлений смужкою з чорно-білими навскісними рисками з права наліво (взято із макету герба Марківського району). На щиті зображені основні символи, котрі якнайкраще представляють Марківську громаду: пам’ятник Червоним комісарам, Тишківський храм, внесений до реєстру архітектурних пам’яток, сир та цибуля, які одвіку були «брендом» марківчан, байбак. Вважаю, ці п’ять елементів дійсно повною мірою характеризують та презентують територію Марківської громади. На місці таких основних елементів герба, як орден та девіз (що зазвичай розміщуються під щитом), наявний підпис «Марківська ОТГ» на блакитно-жовтому тлі (нерозривна єдність території з державною символікою). З «ґрунту» герба у якості щітодержателів «ростуть» колоски, бо Марківщина – хлібний степовий край. Над верхньою частиною щита розташовано картуш, що застосовується для гербів сільських територіальних громад – обрамлення жовтого кольору (кольору стиглого поля). І хоча у гербах сільських територіальних громад щит, вписаний у декоративний картуш, рекомендовано увінчувати золотою сільською короною, на пропонованому мною макеті герба Марківської ОТГ замість корони та намету сходить сонце, бо Марківщина – то Луганщина, а Луганщина – світанок України. Елементи макету прапору Марківської ОТГ представляють смужки із синього та зеленого кольорів (символи описані вище), відокремлені від основного тла державного прапору смужкою з чорно-білими навскісними рисками з права наліво (також запозичено із макету герба та прапора Марківського району), та написом «Марківська ОТГ» у верхній частині прапора. Гімн Марківської ОТГ11:07 20.07.2020