Бондарівський старостинський округ не пасе задніх

Так, сьогодні трудовий колектив Марківської селищної ради, Бондарівського старостинського округу спільно з працівниками, задіяними на громадських роботах, привели в належний стан територію навколо Братської могили воїнів визволителів та парк поруч. У дружньому тандемі працював колектив Бондарівськоі гімназії.

15:19 29.04.2020

Зміни до бюджету обговорили на сесії Марківської селищної ради

28 квітня 2020 року селищний голова Марківської селищної ради провів пленарне засідання шістнадцятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради Марківського району Луганської області сьомого скликання. Для розгляду та затвердження депутатам були запропоновані наступні питання порядку денного:

16:48 28.04.2020

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОШИРЕННЯ

З метою консультування громадян, насамперед одиноких та літнього віку, щодо вирішення питань, пов’язаних із установленням карантину, Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Марківського району Луганської області повідомляє про початок роботи «Гарячої лінії» на місцевому рівні .

16:16 27.04.2020

Онлайн книга пам’яті «Їх пам’ятає Марківська земля!»

Чи не в кожній родині є фото дідуся або бабусі, які захищали рідну землю у роки Другої світової війни. Саме час дістати старенькі альбоми, роздивитися світлини, розповісти хто на них зображений своїм дітям, онукам і… усім нам!

15:00 27.04.2020

#Спасибі_що_живу

Це новий челендж від відділу культури Марківської селищної ради з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

11:55 27.04.2020

ЦЕ ЦІКАВО!

«Ми прагнемо підтримати українську культуру та організації, без яких її неможливо уявити!» - під таким гаслом стартували інфраструктурні гранти у відповідь на пандемію COVID-19.

11:54 27.04.2020

УВАГА АКЦІЯ!!!

Відділ культури Марківської селищної ради оголошує акцію «Листівка ветерану» до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

10:23 27.04.2020

Цьогоріч Україна відзначатиме День охорони праці з новим гаслом

Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя – так буде звучати девіз Всесвітній день охорони праці, який святкують 28 квітня. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією COVID-19, яка нависла над всім світом.

10:21 27.04.2020

ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ВШАНУВАЛИ НА МАРКІВЩИНІ

Щороку, 26 квітня вся Україна неначе завмирає… Люди пригадують 1986 рік і страшну аварію на Чорнобильській АЕС. Цього дня вшановують героїзм працівників ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції – всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків цієї техногенно-екологічної катастрофи сучасності.

10:28 26.04.2020