Виїзний прийом громадян Марківської селищної ради

12 лютого 2020 року селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів виїзний прийом громадян, мешканців сіл Кризьке та Сичівка. На всі питання, які виникли під час зустрічі, голова громади надав вичерпні відповіді. Також були надані практичні рекомендації щодо земельних питань, консультувала присутніх начальник земельного відділу Марківської селищної ради Олена Самардакова.

08:20 13.02.2020

"Пульс - зміни заради майбутнього" - працівники Марківської селищної ради відвідали семінар

В рамках Проекту «Пульс – зміни заради майбутнього» Луганське регіональне відділення Асоціації міст України провело семінар для працівників Марківської селищної ради Луганської області. Виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко розпочала захід з вступного слова, а саме про завершення процесу добровільного об’єднання громад та підготовка до виборів у 2020 році. Надала присутнім детальну презентацію перспективного плану розвитку громад, їх спроможності, навела безліч позитивних прикладів у вже створених громадах Луганської області. З діючим законодавством та його змінами щодо виборчого процесу в період децентралізації, присутніх ознайомила консультант з правових питань Галина Баташова. А консультант з бюджетних питань Людмила Євсєєва в свою чергу презентувала аспекти формування бюджету громади.

14:08 07.02.2020

Щодо надання матеріальної допомоги мешканцям Марківської селищної ради

7 лютого 2020 селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів засідання виконавчого комітету. Члени виконкому одноголосно проголосували за створення комісії по розгляду звернень громадян з питань надання матеріальної грошової допомоги жителям Марківської селищної ради та затвердили Положення. Згідно наданих висновків комісією члени виконкому прийняли цілий ряд рішень про надання матеріальної допомоги на лікування мешканцям громади. Також розглянули питання щодо внесення змін та доповнень до облікової справи та про взяття на соціальний квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування.

10:00 07.02.2020

Відбулось чергове пленарне засідання дев'ятої сесії Марківської селищної ради

Селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, 05 лютого 2020 року, очолив пленарне засідання чергової дев'ятої сесії Марківської селищної ради Марківського району Луганської обасті 7 скликання. На засіданні окрім депутатів, були присутні: заступник селищного голови Віталій Семенченко, керуючий справами (секретар) виконкому селищної ради Світлана Федоренко, начальники відділів селищної ради, представники правоохоронних органів, керівники установ, організацій.

13:56 05.02.2020

Обговорили стратегію розвитку Марківської громади

Сьогодні селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба зустрівся із директором Агенства регіонального розвитку Луганської області Альбертом Зінченком та представником ООН Наталею Белюкіною. Під час зустрічі були обговорені основні етапи у розробці та створенні стратегії розвитку Марківської громади на наступні дев’ять місяців. Присутні учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на виниклі запитання в ході обговорення. Загалом детально були окреслені основні принципи створення стратегії розвитку громади та шляхи її подальшої успішної реалізації.

16:22 04.02.2020

Спортивні вихідні Марківської громади

Вітаємо з черговою перемогою «Ниву» Марківськоі ОТГ з черговою блискавичною перемогою Сєвєродонецького «Металіста» з рахунком 3:0 в рамках чемпіонату Луганської області з футзалу.

09:05 03.02.2020

У БІБЛІОТЕКАХ МАРКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. До річниці цих подій у бібліотеках громади  пройшли  заходи.

16:53 29.01.2020

Звернення селищного голови Марківської селищної ради Ігоря Дзюби з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Дорогі земляки, сьогодні Україна разом зі всім світом помолиться за жертвами Голокосту. Саме 27 січня 1945 року були звільнені в’язні концтабору Освенцим, але мільйони людей загинули у концтаборах.

08:21 27.01.2020

Урочисті заходи до Дня Соборності Ураїни

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З цієї нагоди день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають  як   День соборності України.

10:56 22.01.2020